Får du ikke allerede vores nyhedsmail, kan du tilmelde dig her.
21-01-2009 Danske Advokater er flyttet til H.C. Andersens Boulevard 45 Danske Advokater er flyttet til en ny adresse. Mandag den 26. januar kl. 9 slog vi dørene op på: H.C. Andersens Boulevard 45 1553 København V. Vores nye telefonnummer er 33 43 70 00 |
|||||||||||
|
|||||||||||
Tilbage |
Sider
KURSER

Søren Møller Andersen | Chef for kommunikation og public affairs | 33 43 70 19 sma@danskeadvokater.dk
Kontakt
Søren er ansvarlig for Danske Advokaters kommunikation, presse og public affairs.
Søren arbejder med alle genrer inden for kommunikation. Han tager sig blandt andet af foreningens pressearbejde og er ansvarlig for den digitale kommunikation og vores nyhedsbreve.
Du er altid velkommen til at ringe til Søren, hvis du eksempelvis har forslag til særlige emner, som Danske Advokater bør sætte fokus på i sin kommunikation med medlemmerne.
Læs mere…33 43 70 19